قالب دیتالایف AniPoisk

AEM در تاریخ 22 آذر 1399, 13:06 829 خبرها / قالب رایگان دیتالایف / قالب رایگان خارجی

Colorful AniPoisk - داشبورد قالب v3.0 برای DLE 14.1 با موضوع پروژه های انیمیشن ، دارای راه حل های پیشرفته ، طراحی مدرن HTML5 با قابلیت های عالی است. طرح بر اساس توسعه وب مدرن Flexbox ، طرح شبکه CSS ، Mjbilefirst ساخته شده است. پیمایش راحت سایت اینترنتی با استفاده از برگه ها (که می تواند موقعیت برگه انتخاب شده را به خاطر بسپارد) با خروجی انتشارات انجام می شود ، اطلاعات صفحه اصلی با استفاده از CSS GRID LAYOUT همراه با داده های مربوط به آخرین به روزرسانی ها و لیستی از مجموعه های تقسیم شده بر فصول قرار دارد. در صورت نیاز وب سایت dle خود را به سرعت توسعه دهید.

الگوی هوشمند ، کاملاً جالب AniPoisk برای DLE 14.1 قادر به طراحی کیفی یک وب سایت انیمه جدید است. محتوای منبع شما در دسته ها می تواند با استفاده از سفارشی از طریق زبانه های ajax سفارشی شود و با یک کشویی چرخ فلک نمایش داده شود. بسیاری از راه حل ها برای سایت های مختلفی که نیاز به نمایش آهنگ ، لیست پخش ، نام هنرمند ، جلد نصب یا آلبوم دارند ، مناسب هستند ، همه اینها در نوار کناری با یک پخش کننده ثابت نمایش داده می شود. سبک شناسی که از دیدگاه حرفه ای تصور می شود دارای پیکربندی های مدرنی است که می تواند مزایای بیشتری به پورتال مشاهده فیلم آنلاین شما اضافه کند.

شرح
قالب AniPoisk - داشبورد v3.0 برای DLE - طراحی درخشان و مدرن باعث جلب توجه و بازدیدکنندگان می شود ، این الگو دارای الگوی پاسخگو است ، یعنی هم در صفحه های بزرگ و هم در دستگاه های تلفن همراه و تبلت ها بسیار زیبا به نظر می رسد ، تم قالب سایت هایی با مشاهده انیمه آنلاین. این الگو بر اساس فناوری های مدرن ، CSS GRID LAYOUT ، FLEXBOX ، MOBILEFIRST ساخته شده است. در صفحه اصلی ، برگه ها (برگه انتخاب شده را بخاطر بسپارید) با خروجی اخبار ، که با استفاده از CSS GRID LAYOUT در کاشی ها نمایش داده می شود ، با آخرین نسخه به روز شده و به فصول تقسیم می شوند.

پیمایش راحت سایت ، در اینجا و نمایش جداگانه ای از دسته ها و زیر مجموعه ها ، یک صفحه کشویی با آخرین نظرات ، یک صفحه کشویی با زبانه ها ، یک صفحه کشویی با طراحی فیلتر خبر.

در سمت چپ یک نوار کناری با خروجی دسته ها و زیرمجموعه ها وجود دارد ، همچنین نکته برجسته این الگو معرفی یک دستگاه پخش موسیقی است که از لیست های پخش پشتیبانی می کند ، شما می توانید هر دو یک آهنگ و یک لیست پخش را نمایش دهید ، هنرمندان و کاورها را به صورت ost یا یک آلبوم تنظیم کنید و آنها را در نوار کناری نمایش دهید. بازیکن ثابت است.

این دسته ها یک چرخ فلک سفارشی را از طریق برگه های ajax نمایش می دهند ، اخبار و بازدیدهای رتبه بندی را نمایش می دهند ، برای هر دسته و زیر گروه ، رتبه بندی خود و نمایهای برتر خود را تشکیل می دهند. همچنین لازم است به بارگذاری اطلاعات اخبار کوتاه توجه شود ، وقتی روی یک خبر کلیک می کنید ، سایر اخبار محو می شوند و شرح مفصلی با یک پوستر همراه با یکی از موارد انتخاب شده ، این الگو همچنین از گالری عملکردی "Fancybox 3" برای نمایش عکسها استفاده می کند ، یک امتیاز زیبا از 5 ستاره تا 10 مقیاس نقطه ای با خروجی نمودار پای.

اخبار کامل به طرز جالبی ساخته شده است ، اطلاعات با حداکثر ورودی به کاربر ارائه می شود ، در اینجا طراحی برای برنامه ماژول ، تقویم ، لیست ها وجود دارد ، اگر پخش کننده اصلی از دست رفته باشد ، با پخش کننده از یوتیوب ، مکان های تبلیغات ، برگه ها با حفظ حالت انتخاب شده جایگزین می شود ، که در آن توضیحات نمایش داده می شود ، تصاویر به صورت کاشی در css ساخته شده است ، یک زبانه جداگانه برای تریلر و دهانه ها ، در پایین پایین برگه هایی با یادآوری انتخاب وجود دارد که در آن نظرات و نظرات نمایش داده می شود.

همچنین در الگو ، صفحه بندی از طریق صفحات به روشی جالب انجام می شود ، دارای یک تثبیت است که باعث راحتی آن می شود. در نمایه ، اطلاعات مربوط به کاربران به روشی جالب نمایش داده می شود ، همچنین برگه هایی با یادآوری انتخاب وجود دارد که در آن نشانک ها نمایش داده می شوند (طراحی لیست ماژول در نمایه) و همچنین ویرایش اطلاعات مربوط به کاربران. برای 100 انیمیشن برتر یک طراحی جداگانه وجود دارد. طراحی جداگانه اخبار کامل و کوتاه برای OST.

یک طراحی خاص با توسعه وب پیچیده با قابلیت جذب بازدید کنندگان انیمه DLE 14.1 AniPoisk داشبورد قالب v3.0 با آیکون های جالب ، تقویم انیمه کاربردی داخلی به صورت لیست ، می توانید آن را از لینک زیر بارگیری کنید
تعداد سفارش :

تعداد فروخته شده1در 0 سفارش


[price]   قیمت با تخفیف :

   زبان : روسی

   نسخه های سازگار : 13.2 - 14

   حجم فایل : 1.62 مگابایت

   منتشر کننده : DLE9.COM

   برای دانلود اینجا کلیک کنید

  
      

مطالب مشابه

قالب دیتالایف Kino Dark

الگوی DLE Kino Dark با کیفیت عالی برای تزئین پلت فرم فیلم ، سینمای آنلاین یا توزیع فایلها و فیلم

99.09.22 خبرها / قالب رایگان دیتالایف / قالب رایگان خارجی
قالب دیتالایف Androidus

الگوی زیبای Androidus Fresh برای DLE 14.1 یک دکوراسیون واقعی از یک وب سایت با مضمون اندروید است که

99.09.20 خبرها / قالب رایگان دیتالایف / قالب رایگان خارجی
قالب دیتالایف Godlike

الگوی پاسخگو DLE Godlike برای طراحی یک سایت مدرن با موضوع بازی ، طراحی گویا و شیک تهیه شده توسط

99.09.22 خبرها / قالب رایگان دیتالایف / قالب رایگان خارجی
قالب دیتالایف LifeStyle

الگوی Cool LifeStyle برای DLE 14.1 ، طرح پاسخگو برای نسخه فعلی DataLife Engine از CMS ، مدرنیزه

99.09.20 خبرها / قالب رایگان دیتالایف / قالب رایگان خارجی
قالب دیتالایف SoftStorage

الگوهای DLE SoftStorage با کیفیت استودیویی را از توسعه دهندگان Elcreativo دانلود کنید ، یک الگوی

99.09.22 خبرها / قالب رایگان دیتالایف / قالب رایگان خارجی
دانلود قالب دیتالایف KinoBog

دانلود قالب فیلم DLE KinoBog طراحی شده توسط توسعه دهنده وب Carbondalos با طراحی شیک دارای یک رابط

99.09.20 خبرها / قالب رایگان دیتالایف / قالب رایگان خارجی

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

تمامی حقوق برای سایت فوق محفوظ است. | ریدیزاین شده توسط : وب مارجین | قدرت گرفته از : همیار دیتالایف انجین
بستن

در سبد: 0

به مبلغ: 0

جمع : 0

بررسی سفارش پاک کردن سفارش